Gebelik olsa şimdiye kadar çıkardı

 Bu durumlara göre göre gebelik olsa şimdiye kadar çıkardı demi migrenim tuttu baş ağrısı oda mide bulantısı yaptı kasım ayında oldu hepsi ondan beride düzenli adet görüyorum

Tahlil.com Cevabı : Şimdiye kadarki sorularınızdab artık ruh sağlığınızın da bozulmuş olabileceği görülüyor.. Psikiyatri uzmanına başvurmanız yerinde olacaktır..

l*********** :

merhabalar ben nişanlımla sürtünme yoluya beraber oldum makatıma boşaldı sanırım vajinamada aktı ama içeri aktımı bilmiyorum. hemen temizledim yıkadım. emin olamadım 10 saat üstüne norlevo denen haptan kullandım hamile kalma olasılığım varmıdır teşekkurler

Cevap:

Norlevo koullanmanınız sizi koruyacaktır.Yine de tedbiren adetinizde gecikme olursa test yaptırabilirsiniz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.