2 kere daha adet gordum ve test yaptım negatıftı

Merhaba ben yaklaşık 3 buçuk ay önce sevgilimle sürtünmeyle birlikte oldum vajinaya boşalma olmadı ama zevk suyu geldi test yaptım negatıftı kusma gibi belirtileri yasamadım 2 kere daha adet gordum ve test yaptım negatıftı ama bu sıralar belırtılerı yasıyorum karnım şişti büyüdü ihtimal var mı

Tahlil.com Cevabı : Test sonuçlarınız negatifken bir hamilelikten bahsetmemiz mümkün değil.