Benim baş dönmem geçmiyor, doktora inanmalı mıyım?

özel doğum doktoruna gittim üstten ultrasyona koydubaktı kesinlikle hamile degılsın dedı kucuk kucuk kıslerın var dedı . fakat benim baş dönmem geçmiyor doktora inanmalımıyım yanılma payı varmıdır adetımde duzensız olmustu ılıskıden sonra 15 gun arayla 2 kere adet olmustum . kislerden dolayı imiş

Tahlil.com Cevabı : İnanıp inanmamak size kalmış birşey. Bu konuda nasıl yorum yapabiliriz ki? İnanmıyorsanız başka bir doktora gidersiniz.