2 kez adet (2.normale gore biraz az kanamali), iliskinin 6.gununde 1,3.haftada ?

2 kez adet (2.normale gore biraz az kanamali), iliskinin 6.gununde 1,3.haftada 1 ve 5.haftada yapilan 2 adet idrar testinin negatif olmasi halinde hamilelik mumkun mudur? Göğüs uclarimda hassaslik var gibi hissediyorum, mumkun mu? Az kanama stresten olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Stres vb. nedenlerden olabilir..