Sevgilimle sürtünmeyle ilişkiye girdik onun üzerinde baxsır vardı bende hiç bişey yoktu?

Sevgilimle sürtünmeyle ilişkiye girdik onun üzerinde baxsır vardı bende hiç bişey yoktu ?

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik olasılığınız yok denecek kadar azdır..

a************ :

Hocam sevglmle surtunme yoluyla iliskiye girdik ikimzin uzerindede bisey yoktu sevglmin vajinasinda bosalmadm zevk suyu gelmis olablr sevgilimde iliskiden 2gun once adet oldugunu soylemisti hamile kalma sansi varmi teskkur ederm hocam simdiden

Cevap:

Zevk suyundan hamile kalma durumu az da olsa vardır. Test için adet gecikmesini bekleyin.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.