Sabah mide bulantısı ve baş dönmesiyle uyandım bir haftadır adet olacakmışım ?

Sabah mide bulantısı ve baş dönmesiyle uyandım bir haftadır adet olacakmışım gibi karnımın alt taraflarında ağrı var adetim düzensiz olduğu için hala olmadım bugun sabah uyandığımda hiçbşy yoktu hamilelik olsaydı bugun de o belirtiler olurmuydu bu gibi belirtiler hergün olur mu normalde

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik şüpheniz varsa, belirtiler veya benzeri şeylerle vakit kaybetmeyin.Adetinizde en az 1 hafta gecikme varsa test yaptırın en doğru bilgiyi verecektir.