2 sene önce siroz tedavisi gördüm,,nakil sırasında beklerken tedavim sonucu nakile gerek kalmadı

2 sene önce siroz tedavisi gördüm,,nakil sırasında beklerken tedavim sonucu nakile gerek kalmadı sıradan çıkartıldım(dr.um nakil olsaydı bu kadar iyi netice alamazdık demişti),şu anki karaciğer enzimlerim ALT:24,,AST:26,,GTT:49 BU sonuçları değerlendirirmisiniz lütfen...

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda kayda değer bir problem görülmüyor, normal olarak değerlendirebiliriz.