2 yil once riskli ilişki yasadim 4 farklı merkezde bir ay önce hiv testi oldum hepsi negatif çıktı

Iyi gunler 2 yil once riskli ilişki yasadim 4 farklı merkezde bir ay önce hiv testi oldum hepsi negatif çıktı riskli ilişkiye girmediği m mudettedce ileriki yillarda kendi kendime aidse yakalanabilir miyim kizilay calisani ewt dedi kafaam karıştı doktor da Hayır diyor

Tahlil.com Cevabı : 2 yıl önceki riskli ilişkinizde hıv virüsü kapmış olsaydınız bir ay önceki testlerde tespit edilirdi. Bu süre içinde herhangi riskli ilişkiye girmeden kendi kendinize aidse yakalanamazsınız.