Persembe gunu kan verdim devlet has evlilik icin HIV 1.43 POZITIF

ersembe gunu kan verdim devlet has evlilik icin HIV 1.43 POZITIF KIZ ardadasim negetif ertesi gunu tekrar kan verdim 1.16 pozitif beni antalyay gonderdiler dun kan aldilar orda test yaptilar hizli test 1 tane gosterdi negatif heralde kani ankaraya gonderecekler ne yorum yapabilirsiniz merak ediyom

Tahlil.com Cevabı : HIV pozitif demeden önce doğrulama testlerinin mutlaka yapılması gerekmektedir. Çoğu zaman düşük pozitiflikler çapraz reaksiyonlara bağlı olarak çıkmaktadır.  Kan testinizi nerde yaptırdınız bilmiyoruz ama doğrulama sonucu gelene kadar bir eğitim araştırma hastanesinde veya üniversite hastanesinde testinizi tekrarlatabilirsiniz.