3 yıl önce korunmasız olarak cinsel ilişkiye girdim .Karaciğerim ile ilgili sorun dolayısıyla yapılan testlerin bir tanesi anti hiv testiydi sonuç negatif

  3 yıl önce korunmasız olarak cinsel ilişkiye girdim .Karaciğerim ile ilgili sorun dolayısıyla yapılan testlerin bir tanesi anti hiv testiydi sonuç negatif gözüküyor, hıv virüsü taşımadığım söylenebilir mi? tekrar test yaptırmam gerekli midir? Tşk.

Tahlil.com Cevabı :  HIV testiniz normal, doktorunuz gerek görmedikçe bir daha test yaptırmanıza gerek yok,HIV testi ile ilgili  Tahlil.com'a sorulmuş yüzlerce soru, verilmiş cevap ve yayınlanmış yazıları okumak için tıklayınız..