2 yıldır haşimato nodüllü hastasıyım 4 aydır kulak arkası kasıklarda lenf nodları var

2 yıldır haşimato nodüllü hastasıyım 4 aydır kulak arkası kasıklarda lenf nodları var antibiyotikle geçmedi. bugün tahlilimde crp <0.5 referans değeri,benim 0.79 çıktı.wbc 2 ay önce 7.55 iken benim 5.83 düşmüş.sedimentasyon ref değeri <20 iken, benim 3 çıktı. diğer hormon hemogram normal ne yapmalı

Tahlil.com Cevabı : Lenf nodlarınız muayene edilmeli ve doktor tarafından gerekli görülen tetkikler istenmelidir..