Babama tahlil yaptırdık fakat sonuçları yüksek çıktı keratinin 1,6 ürik asit 10,7 CRP 83 WBC 16,3 ?

Babama tahlil yaptırdık fakat sonuçları yüksek çıktı keratinin 1,6 ürik asit 10,7 CRP 83 WBC 16,3 NEU 13 NEU% 80,1 sedimentasyonu 35 deherleri bana yardımcı olursanız çok sevinirim lütfen değerlerin nasıl olduğu hakkında bana bilgi verirmisiniz iyi akşamlar ...

Tahlil.com Cevabı : CRP yüksekliği dikkat çekiyor.CRP bir akut faz reaktanıdır. CRP yüksekliğinde ilk olarak akla enfeksiyon ve romatizmal durumlar gibi ihtimaller gelir.WBC yüksekliği de bu durumu destekliyor.CRP yüksekliğine dair aşağıdaki bağlantıda detaylı bilgi bulabilir ve bu konuda sorulmuş benzer soru ve verilmiş cevapları okuyabilirsiniz.CRP YÜKSEKLİĞžİ NEDİR?http://tahlil.com/crp-yuksekligi-ne-anlama-geliyor-normal-degerler-0-5-arasi-iken-183-ne-gibi-bir-anlam-ifade-edebilir