Merhabalar , dun yaptirmis olduğum tam kan testinde monosit

Merhabalar , dun yaptirmis olduğum tam kan testinde monosit normal değer 2.0-9.0 , değerim 9.12 , TSH normal deger 0.27 -4.3 değerim 5.73 , crp normali 0.5 benim değerim 0.280 6 ay önce doğum yaptim sonuclarimi degerlendirebilirmisiniz lütfen şimdiden teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : 1 ay sonra tekrarlatmanızı öneririz acil bir problem görünmüyor..