20 gün önce bulantı uyuşma ve nefes alamama ile ilgili acil olarak hastaneye gittim kan değerlerim

iyi günler 20 gün önce bulantı uyuşma ve nefes alamama ile ilgili acil olarak hastaneye gittim kan değerlerim (wbc 14,51)-(rbc 5,32) -(lym% 11,1)-(neu# 11,82)-(neu% 81,5) olarak çıktı ve kanda enfeksiyon olduğunu söylediler antibiyotik kullandım geçen akşam aynı şikayetlerden tekrar gittim

Tahlil.com Cevabı : Bu sonuçlarla kesin olarak enfeksiyon vardır denilemez, muayene bulgularınız önemlidir..