21 yasında bayanım rıca etsem tahlil sonucumu yorumlayablir misiniz?

iyi günler 21 yasında bayanım rıca etsem tahlil sonucumu yorumlayablir misiniz? wbc: 17.91 neu :13.88 nitrit:pozitif keton :1+ protein :3+ eritrosit:6229 lökosit:1804 lökosit kümesi:24

Tahlil.com Cevabı : İdrar yolu enfeksiyonu görülüyor, idrar kültürü yapılıp sonucuna göre tedavi verilmelidir..