20 gün önce test yaptırdım hbsag 0,18 negatif çıktı bugün yaptırdığım testte 0,39 negatif çıktı

selamlar yaş 30. 20 gün önce test yaptırdım hbsag 0,18 negatif çıktı bugün yaptırdığım testte 0,39 negatif çıktı. bu aradaki yükselmenin bir nedeni varmıdır. testin ikisinide aynı merkezde yaptırdım lütfen yardımcı olun saygılar.

Tahlil.com Cevabı : Hiçbir anlamı yok. Sonucunuz negatif.

c********* :

4 gun once kan testı yaptırdım ve sonucun bellı olmadıgını soyledı bu ne demek arkadaslar ne hamıle dıyebiliyor nede hamıle degılsın dıyor eczaneden test aldım sonuc pozıtıf cıktı yardımlarınız lutfen :(

Cevap:

Kanda yapılan Beta HCG testi bir kaç saat içinde sonuçlanır.Bir başka merkezde yaptırın o zaman

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.