20 Kasım günü surtunme yoluyla ilişki yaşadım fakat erkek arkadaşım arkayada öne de hiçbir şekilde girmedigini söylüyor?

20 Kasım günü surtunme yoluyla ilişki yaşadım fakat erkek arkadaşım arkayada öne de hiçbir şekilde girmedigini söylüyor fakat ben tedirginlik yasiyorum.3 aralık günü de ay başı oldum bu durumda gebe kalma şansım yoktur değil mi?

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde hamileliğin oluşması beklenmez. Ayrıca düzenli olarak regl olmaya devam ettiğiniz için hamileliği düşündürecek bir durum görünmüyor.