20 yaşında üniversite öğrencisiyim.Stres ve sıkıntı şikayetiyle gittiğim nöroloji doktoru kantahlili istedi ve kanımdaki CA 19-9 antijeninin 41,24 ;

Merhaba,20 yaşında üniversite öğrencisiyim.Stres ve sıkıntı şikayetiyle gittiğim nöroloji doktoru kantahlili istedi ve kanımdaki CA 19-9 antijeninin 41,24 çıktığını ve bunun için birkez daha kantahlili yaptırıp onkolojiye gitmem gerektiğini söyledi.Dolayısıyla çok tedirgin oldum,ne yapmam gerekiyor?

Tahlil.com Cevabı : Çok hafif bir yükseklik, bunun için onkolojiye gitmene gerek falan yok.Kim dediyse saçmalamış.Rahat ol.