Hocam Benim ca 19-9 47.7 çıktı Yüksek ihtisas hastanesinden önce endoskopi yapıldı?

Merhabalar HocamBenim ca 19-9 47.7 çıktı Yüksek ihtisas hastanesinden önce endoskopi yapıldı şu andada endosonografi yapılacak dr.um bu sonuca göre teşhis koyacağını söyledi .korkmalımıyım.Şimdiden teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Tek başına ca 19 9 yüksekliği fazla anlam ifade etmez,kaldı ki sizde çok hafif bir yükseklik var,şu aşamada panik olmanıza gerek yok,doktorunuz gerek görürse ilave tahliller isteyebilir