20 yaşındayım göbeğimde ve sırtımda aşırı tüylenme var ve bu durum beni çok rahatsız ediyor.Tüylerden kurtulmak istiyorum.

 20 yaşındayım göbeğimde ve sırtımda aşırı tüylenme var ve bu durum beni çok rahatsız ediyor :( adet düzensizliğimde de bir problem yok ama psikolojikmen kötü etkiliyor tüylenme. bunun için ne yapmam gerek hangi doktora gitmeliyim lütfen yardımcı olun kurulmak istiyorum bu tüylerden

Tahlil.com Cevabı : Polikistik Over Sendromu veya hormonal bir rahatsızlığınız olabilir.Bir takım tahliller tapılmalı, ilk aşamada Endokrinoloji ve kadın doğum bölümlerine başvurabilirsiniz.