20 yaşındayım sakal çıkmaması ve kaslarımın zayıflığı nedeniyle hastaneye gittim testosteron ve prolaktin hormonlarıma baktırdım.

20 yaşındayım sakal çıkmaması ve kaslarımın zayıflığı nedeniyle hastaneye gittim testosteron ve prolaktin hormonlarıma baktırdım.Sonuçlarım şu şekilde:rntotal testosteron:30.25 nmol/L normalin üstünde.rnprolaktin 20.88 ng/ml buda normalin üstünde...rnsizce neden yüksek olabilir ?

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda tedavi olmanız gerekebilir.Bir endokrinoloji uzmanına başvurunuz.