20 yasındaym.4 snedir düzensz adet görme sorunum var ?

20 yasındaym.4 snedir düzensz adet görme sorunm var (5-6 ayda bir görüyorm).Gittiğm çoğu doktor kan örneği ve 'Tarlusal 5Mg Tablet' vermekten baska birsey yapmadı. ilacı aldğım haldede görmemeye basladım. her gidişimde bu skayetimi tekrar söylüyorum ama değişen birsey olmuyor. ne yapmalıyım

Tahlil.com Cevabı : Bir üniversite hastanesine başvurmanızı öneririz..