20.günde yaptırdığım HIV Ag/Ab (antijn-antikor) testi enken tanı için ne kadar önemlidir?

Daha sonra başka doktorda 41. günümde anti hıv (1&2) Antikor <0.05<1 ''negatif'' çıktı.2.ayda ve 3. ayda tekrar yaparız test dedi. benim sorum şu 20.günde yaptırdığım HIV Ag/Ab(antijn-antikor) testi enken tanı için ne kadar önemlidir?15-45 gün arasında ilk antijen daha sonra antikor oluştuğunu biliyorum

Tahlil.com Cevabı : İlişkiden sonra 6. aya kadar oluşabilir..