Hocam pcr ve p24 antijeni testleri için konuşuyorum, yazdıklarınıza göre bu testler antikor oluşmadan HIV?

Hocam pcr ve p24 antijeni testleri için konuşuyorum, yazdıklarınıza göre bu testler antikor oluşmadan HIV virüsünün buluşıp bulaşmadığını tespit eden testlerdir. Peki şüpheli ilişkiden 2-3 ay sonra yada daha fazla süre sonra yaptırsam bu testleri yine test sonucu güvenilir olur mu ?

Tahlil.com Cevabı : Bu konuda yukarıdaki yazıda aradığın ve başka hiçbir yerde bulamayacağın konuya dair tüm bilgiler ver, dikkatle okumanı öneriyoruz.Gereken tüm bilgileri doktorlarımız yazıda belirtiler.