21 günlük adet gecikmem oldu.13.05.2016 da karından muayene oldum hiç bir şey çıkmadı hamile miyim?

 Merhaba en son 22 martda adet gördüm. Sonra 22 nisanda adet olmam gerekirken olmadım.Pantolonum üstümde iken sürtünme oldu zevk suyu geldi üstüme boşalma olmadı 21 günlük adet gecikmem oldu.13.05.2016 da karından muayene oldum hiç bir şey çıkmadı hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı : Kıyafetler üzerinden sürtünme yoluyla hamilelik ihtimali yok denecek kadar azdır.Doktor muayenenizde de gebelik görülmediyse gebelikten bahsedemeyiz.Adet gecikmesinin bir çok sebebi olabilir.