Cinsel organlarımız sürtündü fakat vajinaya giriş olmadı.Hamile olabilir mi?

Merhaba dün kız arkadaşımla beraberdik 5 dakika kadar cinsel organlarımız değdi sürtündü fakat vajinaya giriş olmadı kız arkadaşım daha bakire. Ayrıca bende boşalmadım sadece 1 veya 2 damla zevk suyu gelmiş olabilir hepsi bu acaba ihtimal nedir ?

Tahlil.com Cevabı : Zevk suyundan hamilelik çok düşük bir ihtimaldir.Adet gününün 7 gün geçmesi durumunda hamilelik testi yapılması uygun görülebilir.Bu konuda detaylı bilgi için tıklayınız.