21 haftalık hamile birinin hamile olduğu dısarıdan bakıldığında anlaşılır mı??

hocam daha önce ki mesajlarımda hamileliğin imkansız olduğunu söylediz ama kız arkadaşımda şişkinlik ve kabızlık var nedeni ne olabilir ve 21 haftalık hamile birinin hamile olduğu dısarıdan bakıldığında anlaşılır mı teşekürler

Tahlil.com Cevabı : Bu konuda size defalarca cevap yazdık, kız arkadaşınızın şikayetleri nedeniyle gastroenterolojiye başvurmasını öneririz..