Hamileliğim kaç haftalık ve bebeği ne zaman görebilirim?

tahlilimi yorumlarsanız çok sevinirim adetim gecikmesi üzerine hastaneye gidip kan testi yaptırdım. BTHCG geğerim 79 çıktı ertesi gün tekrar yaptırdım 134 çıktı uzman doktor evet hamilesiniz dedi ama bebeğe bakmadı göremem dedi sizce kaç haftalık ve ne zaman görebilirim

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik ihtimaliniz yüksektir ve ortalama 3-4 haftalıktır, 5-6 haftadan itibaren bebek değerlendirilmelidir..