Sevgilim dışarı boşaldı. Gene de hamile kalır mıyım?

sevgilimle bugun ilişkiye girdik korunmasız bosalcagını anladığı sıra geri cekildi elimle devam ettim 1 dk sonra falan bosaldı dısarda. Hamile kalma riskim varmı?

Tahlil.com Cevabı : Zevk suyu veya sperm bulaşığı olmadıysa cinsel bölgenize hamilelikten söz edemeyiz. Daha detaylı bilgiyi aşağıdaki linkte bulabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.