21 mart tarihinde kız arkadaşım ile sürtünme yoluyla bir ilişki yasadım.bende bokser ve eşofman onda ise iç çamaşırı vardı?

 21 mart tarihinde kız arkadaşım ile sürtünme yoluyla bir ilişki yasadım.bende bokser ve eşofman onda ise iç çamaşırı vardı.ben boşaldım ve yarım saat kadar dinlendik.sonrasında eşofmanı çıkardım ve spermli bokser ile bir kez daha sürtünme yaşadık.yaklaşık 5 6 gün sonra kız arkadaşım adet olduğunu söyledi fakat 3 gün sürdü.nisan 25 te tekrar adet oldu ve 5 gün sürdü.20 mayıstada üçüncü adetini olduğunu ve 6 gün sürdüğünü söyledi.fakat mide bulantısı oluyor ara ve son adeti hiç olmadığı kadar sancılı geçmiş hamilelik durumu varmıdır 2 aydır düşünmekten psikolojimiz bozuldu yardım edin lütfen

Tahlil.com Cevabı : Nasıl hamilelik oluşacağına dair bilgi sahibi olmadığınız anlaşılıyor.Özellikle cinsel konularda bilgi sahibi olmadan ve erken yaşlarda bu tür beraberlik yaşayanlardan Tahlil.com'a  bu tür yüzlerce soru geliyor.Bunların çoğu da bilgisizlikten kaynaklanan sorular. Muhtemelen yaşınız da küçük.Bu tür durumlarda hamilelik şansı yoktur.Size önerimiz hamilelik oluşumu ve konuya dair sitemizde yazdığımız yazıları dikkatle okumanız ve bu konuda sorulmuş soru ve cevapları gözden geçirmeniz.Aşağıdaki bağlantıda konuya dair detaylı bilgi ve benzer soru ile cevapları okuyabilirsiniz.Hamilelik hangi durumlarda olabilir, konuya dair sorulmuş yüzlerce soru ve cevabı okumalısınız....