Zevk suyuyla hamile kalır mıyım?

 Erkek arkadaşımla adetimin bitiminden 5 gün sonra beraber olduk. Sertleşme sorunu vardı ve prezervatif taktığında sertlesemedigi icin ilk seferde korunmadik ve sertlestikten sonra korunmaya devam ettik fakat zevk suyundan hamile kalma ihtimalim nedir, yaklaşık 20 saat sonra norlevo kullandım

Tahlil.com Cevabı : Merhabalar,Zevk suyu çok nadiren sperm içermektedir. Fakat Norleva'yı aldıktan sonra ilacın emilimini olumsuz etkileyecek ishal,kusma gibi bir durum yaşamadıysanız ilaç etkisini en iyi şekilde gösterecektir. İlacı korunmasız ilişki sonrasındaki 24 saat içinde almanız sebebiyle gebe olmanız beklenmez. İlacın yan etkisi olarak birkaç gün erken veya geç adet görülebilmektedir.