Kız arkadaşımın sistit hastalığı hamilelikle ilişkili midir?

merhaba kız arkadasımla korunmadan ilişkiye girdik 10 15 gun once, içine boşalmadım.1 hafta sonra arkadaşım sistit olduğunu öğrendi acaba hamilelikle bi alakası var mıdır ?

Tahlil.com Cevabı : Merhabalar,Sistit, kadınlarda en sık görülen idrar yolları enfeksiyonu çeşididir. Hamilelikle herhangi bir alakası bulunmamaktadır.