21 şubatta çikolata kistinden laporoskopi yapıldı sonucumu değerlendirirseniz sevinirim

21 şubatta çikolata kistinden laporoskopi yapıldı.Patoloji sonucum parçalı halde gönderilmiş en büyüğü 5*2*0.2 cm en küçüğü 0.6 çapında 6 adet düzensiz şekilli krem kahverengi cidari doku parçası.Bir kısmı 6 parça 2 kaset. Tanı:hemorajik kist; sol over, kist eksizyonu değerlendirirseniz sevinirim

Tahlil.com Cevabı : Sonucunuz normaldir..