21 yaşında kızım ve erkek arkadaşımla ön sevişmeye başladık ve daha sonra ileri gittik ve pen*sinin başını vajinama soktu

  21 yaşında kızım ve erkek arkadaşımla ön sevişmeye başladık ve daha sonra ileri gittik ve pen*sinin başını vajinama soktu ama boşalma olmadı.dışarı boşalım oldu.ve kan gelmedigini düşüyoruz.ve adet olmama 6 gün var buğünle ve çok korkuyorum..

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda hamilelik olasılığı düşük, ancak kızlık zarınız zedelenmş olabilir.Adetinizde en az 1 hafta gecikme olursa tedbiren test yaptırabilirsiniz.