5 gündür arastırıyoruz bulamadık hastaneye gitme ihtimali de yok.

iz kız arkadasımla ters ilişkiye girdik zevk suyu arkasında kaldı menileri dışarı boşaldım zevk suyu arka kısmından çıkıp vajinaya temas etse hamilelik durumu olanilir mi 5 gündür arastırıyoruz bulamadık hastaneye gitme ihtimalide yok

Tahlil.com Cevabı : Vajinaya temas etmişse az da olsa hamilelik ihtimali olabilir ama sorunuza hiçbir zaman tatmin edici cevap alamazsınız. İhtimal azdır ama yok denemez.