Beta Hcg degerım 111.4 cıktı.bundan 4 5 gun once kanamam basladı ve cok agrılıydı ve 2 tane parca geldıgını gordum.

 İki hafta önce kan tahlili yaptırdım ve hcg degerım 111.4 cıktı.bundan 4 5 gun once kanamam basladı ve cok agrılıydı ve 2 tane parca geldıgını gordum.parcalar derı parcası gıbıydı.kanamam az az hala devam edıyor.sızce hala hamılemıyım yoksa dusuk mu yaptım?dusuk yaparken gebelık testı poz.cıkar mı?

Tahlil.com Cevabı : Sonuç olarak bu dönemde kanama olması olağan değil ve sağlıklı bir gebelik olmadığının bir göstergesi.Şu süreçte en doğru olan bir kadın doğum uzmanına başvurmanız.Muayene sonrası ilave testler isteyebilir.Düşük sürecinde de gebelik testi pozitif çıkabilir.Ama bu gebeliğin sağlıklı devam ettiği yönünde bir bulgu vermemektedir.