Merhabalar 3,5 yaşında bir kızım var yüksek ateş nedeniyle doktora gittik. CRP 44 wbc 16,1. Tedaviye ihtiyacı var mıdır ?

Merhabalar 3,5 yaşında bir kızım var yüksek ateş nedeniyle hast. gittiğimizde kan testi istediler test sonuçları CRP 44 wbc 16,1 kan testinde referans değerlerine göre yüksek olanlar bunlar. doktorun vermiş olduğu ateş düşürücü iğne haricinde bir tedaviye ihtiyacım var mıdır ?

Tahlil.com Cevabı : Enfeksiyon geçiriyor olabilir, muayene edilerek tedavi gerekip gerekmediğine karar verilmesi gereklidir.