21 yaşındayım 3-4 senedir PCO teşhisiyle diane35 kullanıyordum?

21 yaşındayım 3-4 senedir PCO teşhisiyle diane35 kullanıyordum.en son adetimden sonra kullanmayı bıraktım yaklaşık 1 ay önce.3 gün önce ilişki yaşadım ve içime boşaldı 15 saat sonra norlevo aldım.dün gece ve bu akşam boşalmadan ama korunmasız ilişkiye girdik.Hap almadım.ihtimal nedir?teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Ertesi günü hapı kullanmanız hamilelik riskini mutlaka düşürecektir.