Merhaba boynumun arka kisminda bir yağ bezesi oluştu

Merhaba boynumun arka kisminda bir yağ bezesi oluştu ve eosinofil kan sonucu 5.2 çıktı ybilgilendirirseniz sewinirim neden yüksek çıkmış olabilir ve aldırmak gerekli mi

Tahlil.com Cevabı : Yağ bezesi olduğuna doktorunuz karar verdiyse sorun yoktur, genellikle ailesel yatkınlık olabilir, sizi rahatsız ediyorsa aldırabilirsiniz, tekrarlama riski vardır..