21 yasindayim. En son 24 ekimde adet oldum. Normalde 35 gunde bir adet oluyorum suan 42 gun oldu ama hala belirti yok

21 yasindayim. En son 24 ekimde adet oldum. Normalde 35 gunde bir adet oluyorum suan 42 gun oldu ama hala belirti yok. Bekarim hamile olmam imkansiz dencek kadar az fakat ihtimallere karsi test yaptim ve negatif cikti. Bu gecikmenin sebebi nedir?

Tahlil.com Cevabı : Regl gecikmesinin hamilelik dışında pek çok nedeni olabilir. Sebebini öğrenmek için bir kadın doğum uzmanına başvurulması gerekir.