Adetimin 24. Günü progestoron tahlili yapıldı.Buradan erken menepoz ve yumurtlamama gibi bir sonuç çıkarabilirmiyiz

Merhaba ben 33 yaşındayım.PKOS hastasıyım çoçuk sahibi olamadığım için doktora gittim. Adetimin 24. Günü progestoron tahlili yapıldı.Buradan erken menepoz ve yumurtlamama gibi bir sonuç çıkarabilirmiyiz.Rica etsem yorumlarmısınız Progestoron------0,20 Norm.degr Foliküler faz------0---------13 Luteal faz--------0,95------21 Menapoz--------0----------1 1.trimester ----9,3-------33,2 2.trimester-----29,5----50 3.trimester-----83,1----160 Erkek------------0-------0,75

Tahlil.com Cevabı : Sonuç normal değil.Yumurtlama olmadığını gösteriyor.Endokrşnoloji ve kadın doğum bölümlerinde tedavi ve takip olmalısınız