Ben Kardiyologa Gittim Ekg De düzensiz vuruşlar var dedi.Eko İstedi O Normal Çıktı

 Ben Kardiyologa Gittim Ekg De düzensiz vuruşlar var dedi.Eko İstedi O Normal Çıktı Herşey iyi Dedi Holter De Takalım SOru işareti Kalmadı Oda Takılda onda da Bütün Sonuçlar Normal Çıktı Ekg Nin Düzgün Çıkması İçin Ne Yapmalıym polis adayi

Tahlil.com Cevabı : Bir şey yapmanıza gerek yok.Varsa doktorunuzun öneri ve tedavi planına uyu