21 yaşındayım.ben polikistikover hastasıyım evleneli 10 ay oldu. adetim bekarken düzensizdi(yaklaşık 40-50 günde bir hastalanırdım)?

merhaba 21 yaşındayım.ben polikistikover hastasıyım evleneli 10 ay oldu. adetim bekarken düzensizdi(yaklaşık 40-50 günde bir hastalanırdım) ve çok sancılı geçiyordu. evlendikten sonra bu gün süresi 3- 4 aya kadar ulaştı. doktora gittim diane 35 verdi 3 ay kullandım. bu ilacı kullandığım aylarda adetim düzenliydi bırakınca yine düzensizleşti 42 gün sonra hastalandım. en son 3 şubatta adet oldum. 3 gün önce de göğüslerimin ucu acımaya başladı şuanda da şiş. karnım çok şiş kasıklarım da. ve göbek deliğimden kasığıma kadar sanki kahverengi bir çizgi var. hamile olabilir miyim. çok istiyorum bir bebek:(

Tahlil.com Cevabı : Beklenen adet tarihinizde en az 5 günlük bir gecikme olduğunda kanda Beta HCG testi yaptırın.