22 haftalık hamilerim.idrarımda koku ve yanma var.

22 haftalık hamilerim.idrarımda koku ve yanma var.sonuçlarımı yorumlayabilirminiz.doktoruma gösteremedim.merak ediyorum bebeğime zarar verecek bir sonuc varmı .tesekkür ederim. ----- idrar_kültürü ----------    --------------------    -----------------    -------------------- Sonuç    Üreme olmadı,          ----- Tam_idrar --------------    --------------------    -----------------    -------------------- Dansite    1,020          Ürobilinojen    Normal          Eritrosit    +          Glukoz    Negatif          Nitrit    Negatif          Ph    6          Bilirubin    Negatif          Protein    Negatif          Keton    Negatif          İdrar mikroskobisi    4-5 ERİTROSİT 1-2 LÖ

Tahlil.com Cevabı : İdrarda üreme olmamış, bol su içmenizi ve yeniden idrar kültürü vermenizi öneririz..