22 mayısta regli olmayı beklerken 21 mayısta lekelenme gibi bir kan geldi

22 mayısta regli olmayı beklerken 21 mayısta lekelenme gibi bir kan geldi 22sinde lekelenme arttı ama regli sancım hiç olmadı. 22 mayısta hcgb testi negatif çıktı.bugün 29 mayısta yeniden test yaptırdım 0.3 çıktı. bir kaç gün daha bekleyip yeniden yaptırmam gerekir mi? bu kesin sonuç mudur?

Tahlil.com Cevabı : Eğer adet kanamanız normalden farklı ise 1 hafta sonra testi tekrarlamanızı öneririz..