Merhabalar Hocam Bayan Yaş 24 ve 57kg Kolesterol seviyesi için ne diyosunuz

Merhabalar Hocam Bayan Yaş 24 ve 57kg Kolesterol seviyesi için ne diyosunuz ve sonuçlar için teşekkürler GLUKOZ : 99 ÜRE : 18 KREATININ : 0.7 ÜRİK ASIT : 5.6 TOTAL PROTEİN : 7.9 KOLESTEROL : 220 KALSİYUM : 10.1 DEMİR : 90 TOTAL DEMİR : 310 AST (SGOT) : 19 ALT (SGPT) : 14 ALKALEN FOSFATAZ : 42 GGT

Tahlil.com Cevabı : Çok az bir yükseklik var ancak hafif bir diyetle düzelecektir..