22 yaşındayım adet düzensizliği nedeniyle adetin 3.günü doktora gittim sizce hormon test sonuçlarım normal mi?

22 yaşındayım adet düzensizliği nedeniyle adetin 3.günü doktora gittim sizce hormon test sonuçlarım normalmi TSH;4.06 (Normal değer;0,34-5,6) Estradiol;0 FSH;6.37(Normal değer;Siklus;4.54-22.51 Foliküler3.85-8.78 )LH;6.77(Normal değer; foliküler;2.12-10.89) Prolaktin ; 27.61(Normaldeğer;3.34-26.72)

Tahlil.com Cevabı : Prolaktin hormonunuz yüksek çıkmış, bu olağan bir durum değil.Doktorunuz bunun nedenlerine yönelik ilave tahliller isteyebilir veya tedaviye başlayabilir.Endokrinoloji bölümüne başvurabilirsiniz.Prolaktin yüksekliğine dair detaylı bilgi almak için  tıklayınız....http://tahlil.com/prolaktin-yuksekligi-nedir-kimler-prolaktin-testi-yaptirmali