22 yaşındayım Sağ diz ön çapraz bağımda kopuk var?

 22 yaşındayımSağ diz ön çapraz bağımda kopuk var.Bunun için ameliyat olmayı düşünüyordum, mr ve röntgen çektirdim.Doktor tahlil de istedi.Kan tahlilinde Hematoloji kısmında şu düşük değerler gözüme çarptı;Lenfosit % Tam Kan : %15,3 normali 20-55Bazofil % Tam Kan : % 0,1Bazofil Tam Kan : 0Lenfosit Tam Kan : 1,4Doktor bişeyin yok dedi,tabi ortopedi doktoruydu kendisi.Bir dahiliye uzmanına uğramam gerekiyor mu?

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız normal görülüyor. Lenfosit düşüklüğü kayda deger değil