19 yaşında oğlum var aşırı derecede uyuyor sabah uyanmakta zorlanıyordu?

19 yaşında oğlum var aşırı derecede uyuyor sabah uyanmakta zorlanıyordu kan tahlili yaptırdık normal olmayanları yazıyorumtrigliserid312total kolestağızdan 264LDL160AST81ALT 173mg 2.90ürik asit 7.40serbest T3 3.87HEMOGLOBİN 16.40EOS 0.13

Tahlil.com Cevabı : Çocuğunuzda kilo problemi var mı? Kolesterol ve kötü kolesterol değerleri yaşı da göz önüne alınırsa çok yüksek.Karaciğer enzim testleri de yüksek,karaciğerde yağlanma olasılıklardan bir tanesi.ürik asit değeri de normalin üst sınırana yakın.Bir endokrinoloji uzmanına danışmanız yararlı olacak.