23 haftalık hamileyim lokositten dolayı erken doğum olabileceğini söyledi

İdrar tahlilim renk AMBER dansite 1.021 ph 5 lokosit 500 protein NEG glukoz NORM nitrit NEG ürobilinojen NORM 23 haftalık hamileyim lokositten dolayı erken doğum olabileceğini söyledi doktorum bu lokosit nedir ilaçların dısında nasıl düşürebilirim yorumlarsanız sevinirim..

Tahlil.com Cevabı : Lökosit idrar yollarında enfeksiyon olabileceğini gösterir. İdrar  kültürü yaptırmanızda fayda var. Eğer üreme olursa gebelik sırasında da bebeğinize zarar vermeden ilaç tedavisi alabilirsiniz.